NEZABUDNUTEĽNÉ LETO 2020 AJ S REKREAČNÝMI POUKAZMI

Milí rodičia,

aj v tomto roku môžete na úhradu letného detského tábora pre vaše deti využiť rekreačné poukazy. Na uplatnenie príspevku od zamestnávateľa máte k dispozícii dva spôsoby:

1) platba faktúrou – vybraný denný alebo pobytový detský tábor je potrebné najskôr objednať na našich weboch  www.dennetabory.sk alebo www.pobytovetabory.sk, zaplatiť a potom faktúru do 30 dní predložiť zamestnávateľovi. Zamestnávateľ vám uhradí sumu vo výške 55% z uvedenej ceny tábora.

2) platba elektronickou kartou – elektronické rekreačná karty sú už nabité kreditom. Naše denné i pobytové tábory akceptujú všetky typy elektronických kariet. Za vybraný detský tábor teda zaplatíte priamo kartou. V prípade rekreačnej karty Edenred Dovolenka platbu zrealizujete prostredníctvom SMSky.  

Pokyny ako postupovať pri platbe prostredníctvom rekreačných poukazov nájdete na našich webových stránkach v sekcii „Časté otázky“.

V prípade ak potrebujete pomôcť s objednaním a uhradením denného alebo pobytového tábora, neváhajte nás kontaktovať na www.dennetabory.sk, www.pobytovetabory.sk alebo nám napíšte mail na info@dennetabory.sk, sme vám k dispozícii aj na telefónnom čísle +421 905 756 043.

 

Tešíme sa na vaše deti a na vás v lete. 😊

 

Tím pobytovetabory.sk

Tím dennetabory.sk

preloader