Ródeo Kemp Patrovec

 

TÁBOR OBJEDNÁTE TU

 

Pre všetky deti, ktoré majú rady kone, milujú jazdu na koni alebo si ju chcú po prvýkrát vyskúšať prinášame letný pobytový tábor Ródeo KempPatrovec, ktorý je ako stvorený pre malých i veľkých milovníkov koní. Deti budú na koníkoch jazdiť a trénovať, starať sa o nich a učiť sa im porozumieť. Zdravé jazdenie na koni zlepšuje u detí držanie tela, kondíciu, rozvíja ich citové a povahové vlastnosti. Naviac vedie deti k samostatnosti, porozumeniu a tiež ich motivuje zdolávať nové ciela prekonávať prekážky.  Dožičte v lete svojim deťom prežiť sedem pobytových dní v krásnej dubodielskej prírode, s koňmi a v prostredí  Kaštieľa Patrovec neďaleko od Trenčína 

Pobytový tábor Ródeo Kemp Patrovec je zameraný na jazdeckú školu pre začiatočníkov aj pokročilých. Pod vedením skúsených inštruktorov sa deti naučia o kone starať, čistiť ich, česať, kŕmiť, ale hlavne na nich jazdiť. Okrem toho budeme hľadať stratený poklad, zabavíme sa v originálnych hrách či zasúťažíme v tradičných športových disciplínach. Na deti čakajú kreatívne dielne, nočná hra, opekačka i pravá táborová diskotéka. Neváhajte, nenechajte deti sedieť doma, ale radšej na koni!  

Okrem jazdeckého tábora nájdete v našej ponuke v Kaštieli Patrovec aj ďalší pobytový tábor – Kemp Snov, ktorý vtiahne vaše deti do magického sveta plného hier, zábavy a dobrodružstievPočas pobytového týždňa odkryjeme záhadami opradený príbeh strateného zázračného kameňa, ktorý zlý Sicario so svojou družinou ukradli z čarovnej truhličky. Bez tohto kameňa, ktorý je nekonečným zdrojom radosti a energie hrozí, že celý svet upadne do trápnej nudy a temnoty. Povráva sa, že zlý Sicario sa ukryl vo svete nazývanom Bullarum, ku ktorému vedie cesta cez päť tajomných svetov-nesvetov. Na tejto ceste nás čakajú zábavné hry, súťaže a originálne prekážky. Pri ich zvládaní nám pomôže čarovná truhlička, do ktorej každý deň spoločne nazrieme, aby sme zistili, či sa v nej nenachádza nová indícia, ktorá posunie naše pátranie každý deň vpred. Poďme teda spolu v lete poraziť zlého Sicaria a vráťme svetu detský smiech,  radosť a zábavu.  

 V pobytových táboroch stále platí, že tábor môžete vašim deťom rezervovať teraz a uhradiť ho neskôr v júni, do 30 pracovných dní pred začiatkom turnusu tábora, ktorý ste si objednali.  

 

TÁBOR OBJEDNÁTE TU

 

Váš tím pobytovetabory.sk 

preloader