Letný pobytový tábor – KEMP SNOV TRENČÍN

Milí rodičia,  

hľadáte letný tábor pre vaše dieťa, ktoré už nie je „malé decko“? Plánujete v lete rodinnú dovolenku, ale chceli by ste, aby si váš skorotínedžer vyskúšal byť samostatný, zažil niečo nevšedné a aj sa niečo naučilPobytový tábor Kemp snov zocelí jeho tímového ducha, preverí logické a strategické myslenie, ale hlavne vtiahne vaše dieťa na sedem dní do magického sveta plného hier, zábavy a nových zážitkov.  

V severozápadnej časti Nitrianskej pahorkatiny, na východných svahoch Považského Inovca, obklopený dubovými lesmi – presne tam sa nachádza  Kaštieľ Patrovec, kde v lete privítame šikovných bojovníkov a bojovníčky, ktorí sa s nami vydajú na dobrodružnú cestu do sveta plného fantázie a priateľstva.  

Počas celého týždňa odkryjeme záhadami opradený príbeh strateného zázračného kameňa, ktorý zlý Sicario so svojou družinou ukradli z čarovnej truhličky. Bez tohto kameňa, ktorý je nekonečným zdrojom radosti a energie hrozí, že celý svet upadne do trápnej nudy a temnoty. Povráva sa, že zlý Sicario sa ukryl vo svete nazývanom Bullarum, ku ktorému vedie cesta cez päť tajomných svetovnesvetov. Na tejto ceste nás čakajú zábavné hry, súťaže a magické prekážky. Pri ich zvládaní nám pomôže čarovná truhlička, do ktorej každý deň spoločne nazrieme, aby sme zistili, či sa v nej nenachádza nová indícia, ktorá posunie naše pátranie každý deň vpredPoďme teda spolu v lete poraziť zlého Sicaria a vráťme svetu detský smiech, radosť a zábavu.  

Pobytový tábor je  určený pre deti vo veku od 6 do 14 rokov, s určitou mierou samostatnosti. Skvelá atmosféra, nové priateľstvá, bohatý a pestrý program –  toto všetko čaká na deti, ktoré už dnes môžete prihlásiť na Kemp snov vTrenčíne😊  

 

Aj v tomto roku môžete využiť Objednaj TERAZ a zaplať POTOM. Akceptujeme všetky rezervácie vytvorené v tomto roku, ak sumu za pobytový tábor pre vaše deti uhradíte najneskôr do 30 pracovných dní pred začiatkom turnusu tábora, ktorý ste si objednali.   

 

Váš tím pobytovetabory.sk 

 

preloader