HOLÁÁÁ – HOLA LETO VOLÁ DO KEMPOV SNOV!

Milí rodičia,

už 17 rokov rastieme s vašimi deťmi a každý rok vám prinášame širokú ponuku letných denných táborov. Tohtoročnou našou horúcou novinkou pre vás, sú nové pobytové tábory –  Kempy snov.

Záhadami opradené pohorie Tríbeč a hrad Gýmeš alebo malebné dubodielské lesy pri Trenčíne sú hostiteľmi našich tohtoročných pobytových táborov pre vaše deti. Vydajte sa s nami za tajomstvami Kempov snov, ktoré vaše ratolesti vtiahnu na sedem dní do magického sveta plného hier, zábavy a zážitkov.

Kempy snov v lete privítajú šikovných bojovníkov a bojovníčky, ktorí sa s nami vydajú na dobrodružnú cestu do sveta plného fantázie a priateľstva. Zlý Sicario so svojou družinou ukradli z čarovnej truhličky zázračný kameň, ktorý je nekonečným zdrojom radosti a energie. Bez tohto kameňa hrozí, že celý svet upadne do nudy a temnoty. Povráva sa, že zlý Sicario sa ukrýva vo svete nazývanom Bullarum, ku ktorému vedie cesta cez päť iných svetov, na ktorých nás čakajú rôzne hry, súťaže a prekážky. Pri ich zvládaní nám pomôže čarovná truhlička, do ktorej každý deň spoločne nazrieme, aby sme zistili, či sa v nej nenachádza indícia, ktorá by nám pomohla pri pátraní. Poďme spolu v lete poraziť zlého Sicaria a vráťme svetu čarovný kameň.

Naše pobytové tábory sú určené pre deti vo veku od 6 do 14 rokov, s určitou mierou samostatnosti. Skvelá atmosféra, nové priateľstvá, bohatý a pestrý program –  toto všetko čaká na deti, ktoré už dnes môžete prihlásiť na Kemp snov v Trenčíne alebo Kemp snov v Nitre. 

Váš tím pobytovetabory.sk

 

preloader