ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ako postupovať pri platbe?

DOXX

 • Pri vytvorení objednávky zadajte možnosť Platba rekreačnými kartami DOXX,
 • Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaný na stránku, kde zrealizujete platbu.

Calio

 • Pri vytvorení objednávky zadajte možnosť Platba rekreačnými kartami Callio,
 • Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaný na stránku, kde zrealizujete platbu.

Benefit Plus

 • Pri vytvorení objednávky uveďte do poznámky k objednávke, že platba bude realizovaná prostredníctvom Benefit Plus,
 • V rámci objednávky zadajte možnosť Platba na účet,
 • Odošlite objednávku,
 • Prihláste sa na stránku benefit-plus.eu/sk/ následne si vo svojom Benefit Plus zákazníckom konte zadajte túto platbu a vyžiadajte si naň poukážku,
 • Automaticky bude na e-mail OZ Preliezka doručená poukážka s Vaším menom a údajmi, na základe ktorej platbu spárujeme.

Gusto karta

 • Pri vytvorení objednávky uveďte do poznámky k objednávke, že platba bude realizovaná prostredníctvom Gusto karty kde zároveň doplníte posledných 8 čísel Vašej Gusto karty,
 • V rámci objednávky zadajte možnosť Platba na účet
 • Odošlite objednávku,
 • Na základe čísel z Vašej Gusto karty si od Vás vyžiadame platbu za tábor,
 • Platby za tábor je potrebné potvrdiť! Spoločnosť Gusto Vám pošle potvrdzovaciu SMS alebo e-mail,
 • Po potvrdení platby prebehne úhrada za tábor.

POSTUP PRE PLATBU KARTOU EDENRED DOVOLENKA

 • Overte si u svojho zamestnávateľa, či je Vaša karta aktívna ešte pred jej prvým použitím.
 • Následne si vytvorte objednávku pobytového tábora cez pobytovetabory.sk . Do poznámky pri objednávke uveďte, že platba bude realizovaná prostredníctvom karty Edenred Dovolenka. Ako spôsob platby si vyberte možnosť: Platba na účet / Edenred / Gusto karta/ Benefit Plus
 • Odošlite objednávku.
 • Vytvorená objednávka má pridelené číslo, ktoré budete potrebovať pri platbe za tábor.
 • Zaregistrujte svoju kartu Edenred Dovolenka cez stránku mobiplatby.sk/hckarta kliknite na tlačidlo „Registovať kartu
 • Nasleduje platba, ktorú zrealizujete prostredníctvom SMS platobnej brány, a to zaslaním SMS správy. Do SMS správy doplníte naše číslo ID prevádzky 3563839, sumu za tábor a číslo objednávky.
 • Pošlite SMS v tvare: ID číslo prevádzky(medzera)SUMA(medzera)číslo objednávky
 • SMS odošle na číslo 0902 028 928
 • Skontrolujte potvrdenie o zaplatení, ktoré dostanete v spätnej SMS.
 • HOTOVO 🙂

Po zaplatení tábora Vám bude zaslaná faktúra, ktorú odovzdáte svojmu zamestnávateľovi na preplatenie nákladov. Ak by faktúra nepostačovala, vieme Vám na vyžiadanie (telefonický, emailom) vystaviť potvrdenie o absolvovaní tábora.

V prípade, ak potrebujete zamestnávateľovi predložiť potvrdenie o účasti Vášho dieťaťa v našom pobytovom tábore, napíšte túto požiadavku na email: info@pobytovetabory.sk. Potvrdenie Vám po ukončení turnusu pobytového tábora vystavíme a zašleme na Váš email.

Vzhľadom na súčasnú náročnú situáciu sme pristúpili k úprave našich Obchodných podmienok PRELIEZKA, o.z. Akceptujeme všetky rezervácie vytvorené v roku 2022, ak úhrada bude pripísaná na účet PRELIEZKA, o.z. najneskôr do 30 pracovných dní pred začiatkom vybraného turnusu pobytového tábora, ktorý ste si objednali. Pri objednávaní pobytového tábora zvoľte v tomto prípade možnosť platby „Objednať teraz a zaplatiť potom!“.

Aktuálne informácie vzhľadom na pandémiu koronavírusu

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu, ktorú neustále monitorujeme, zmenili sme naše Obchodné podmienky.  Všetky rezervácie  vytvorené v tomto roku budeme akceptovať, ak sumu za letný pobytový tábor pre Vaše deti uhradíte najneskôr do 30 pracovných dní pred začiatkom turnusu tábora, ktorý ste si objednali. 

Budeme postupovať podľa Obchodných podmienok.  Využijeme právo na operatívnu zmenu podmienok tábora alebo programu. Ak z objektívnych dôvodov, rozhodnutia štátnych a iných príslušných orgánov alebo v prípade mimoriadnych okolností, ktoré nemáme možnosť ovplyvniť a predvídať, nebude možné program pobytového tábora a služby zabezpečiť, vrátime Vám zaplatenú cenu za tábor. O týchto zmenách  Vás budeme operatívne informovať.

Informácie pred objednaním tábora

Deti je potrebné priviezť v nedeľu medzi 14:00 – 15:00 na miesto, kde sa pobytový tábor organizuje. Miesto pobytového tábora je uvedené v programe tábora. Deti si prídete z pobytového tábora vyzdvihnúť v sobotu medzi 13:00 – 14:00.  Podrobnejšie informácie k nástupu do tábora budú rodičom zaslané prostredníctvom e-mailu cca 1 týždeň pred plánovaným začiatkom pobytového tábora.

Áno v cene tábora je zahrnutá celodenná strava (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera a aj pitný režim). V prípade bezlepkovej, bezlaktózovej, histamínovej či inej potravinovej alergie, uveďte tento fakt do prihlášky a stravu pre vaše dieťa zabezpečíme podľa druhu alergie, ktorá mu bola diagnostikovaná.

1. Vyplnenú záväznú prihlášku, ktorá vám bola vygenerovaná automaticky v systéme po uhradení tábora a poslaná na uvedenú mailovú adresu.

2. Radi by sme vás upozornili na fakt, že je veľmi dôležité vyplniť kolónku o zdravotnom stave dieťaťa, aby sme dokázali predísť prípadným nepríjemnostiam.

3. Tiež je potrebné priniesť podpísané prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa, ktoré je súčasťou záväznej prihlášky. Nie je nutné, aby prehlásenie o zdravotnom stave potvrdzoval lekár. Stačí podpis rodičov.

4. Spolu so záväznou prihláškou je potrebné priniesť aj prefotený preukaz poistenca.

1. Odporúčame vám, aby ste vášmu dieťaťu zabalili: športovú obuv na von, papuče, prezuvky na prechod do sprchy, tričká s krátkym rukávom, tričká s dlhým rukávom, mikiny, spodné prádlo, ponožky, krátke nohavice, dlhé nohavice, tepláky, nepremokavú bundu, pyžamo, šiltovku, šatku alebo inú pokrývku hlavy, prípadne aj slnečné okuliare, športový úbor, plavky, malý ruksak na výlety.

2. Odporúčame dieťaťu pribaliť aj hygienické potreby – zubná kefka, zubná pasta, mydlo,   šampón, osuška po sprchovaní, uterák, vak na špinavé prádlo. 

3. Určite nezabudnite na umelohmotnú fľašu na vodu, do ktorej budeme počas týždňa dolievať vodu, aby sa dodržiaval pitný režim.

4. Deti by mali mať so sebou aj pršiplášť (nie dáždnik – z bezpečnostných dôvodov!), ak máte tak aj gumáky.

Podľa možností prosíme nedávajte deťom so sebou mobily, elektronické hry, MP3 prehrávače a pod. Narušuje to v mnohých prípadoch program tábora. Tiež môže dôjsť k poškodeniu týchto zariadení, za čo PRELIEZKA, o. z. neberie zodpovednosť. Ďakujeme za pochopenie.

V prípade, ak dieťa nenastúpi  do tábora alebo prestane čerpať služby tábora zo zdravotného dôvodu, zákonný zástupca dieťaťa musí doručiť potvrdenie od lekára o nemožnosti nastúpiť či pokračovať v tábore emailom na adresu info@pobytovetabory.sk alebo poštou na PRELIEZKA, o.z., Lipského 6, Bratislava – Dúbravka. V tomto prípade má zákonný zástupca nárok na vyúčtovanie alikvótnej časti sumy uhradenej za tábor. Preliezka o.z. má právo na vyúčtovanie nevyčerpanej stravy v tábore. Pri prerušení pobytu z iných dôvodov, nárok na vyúčtovanie nevzniká.

 • bankovým prevodom – ako variabilný symbol /VS/ pri prevodoch uvádzajte číslo vygenerované prihlasovacím systémom a do poznámky uvádzajte meno dieťaťa. Číslo účtu v tvare IBAN: SK1711000000002927833357 (Tatra banka, a.s.)
 • platobnou bránou 24-pay – Platby platobnými kartami Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard a Diners Club, okamžité platby Uni platba, ČSOB platobné tlačítko, tatra pay, sporo pay, VÚB eplatby, platba online Poštovej banky, VIAMO – platba obchodníkohttp://tabory.cacane.sk/2-dane/m a bankové prevody cez internetové bankovníctvo väčšiny slovenských bánk.
 • 2%dane– podrobné informácie a návod nájdete TU
 • rekreačnými poukazmi od DOXX, Calio, Edenred, Benefit Plus a Gusto karta
 • rekreačným poukazom – faktúru, ktorú dostanete od nás si dáte preplatiť u Vášho zamestnávateľa

Aké zľavy si môžem uplatniť pri kúpe tábora?

 • Vždy si môžete uplatniť iba jednu zľavu na jednu objednávku.

   

 • Nie je možné rôzne zľavy kombinovať v jednej objednávke. Rovnako nie je možné spájať na jednu objednávku zľavu a akciu, ktorú vyhlási Preliezka o.z.
 • Nie je možné uplatniť akúkoľvek ďalšiu zľavu, ak platíte cenu tábora prostredníctvom 2% z daní alebo prostredníctvom kariet či rekreačných poukazov:

GUSTO karta
Poukazom DOXX, CALIO
kartou EDENRED Dovolenka
prostredníctvom BENEFIT PLUS

Mám 2 zľavové kupóny na tábory, môžem ich obidva použiť?

Stále platí pravidlo


Druhú zľavu však môžete využiť pri kúpe druhého tábora.

Alebo pri kúpe tábora pre druhé dieťa, ak máte viac detí.

 

Pri objednávaní denného tábora máte možnosť súhlasiť / nesúhlasiť so spracovávaním osobných údajov. V prípade kladného vyjadrenia Vám do 7 dní po ukončení turnusu denného tábora zašleme na Vašu emailovú adresu fotografie z denného tábora. V prípade, že Vám neboli fotografie doručené, prosíme Vás o kontrolu zložku “SPAM” kde sa taktiež môže nachádzať náš email. V prípade, že správu od nás nenájdete prosíme, využite náš kontaktný formulár resp. mail info@pobytovetabory.sk, aby sme Vám mohli fotografie zaslať čo najskôr.

V deň nástupu do tábora je potrebné priniesť tieto dokumenty a doklady:

Vyplnenú záväznú prihlášku, ktorá Vám bola vygenerovaná automaticky v objednávkovom systéme po uhradení denného tábora a zaslaná na Vašu emailovú adresu. Jej súčasťou je:

 • Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa a
 • Vyhlásenie o bezinfekčnosti

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom COVID-19, je veľmi dôležité obe tieto časti prihlášky vyplniť a podpísať pred nástupom do tábora a odovzdať v prvý deň pri nástupe do tábora, aby sme dokázali predísť prípadným nepríjemnostiam.

Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa a rovnako aj Vyhlásenie o bezinfekčnosti nie je je potrebné, aby potvrdzoval detský lekár. Stačí podpis zákonného zástupcu (rodiča).

 • Spolu so záväznou prihláškou je potrebné priniesť a odovzdať v deň nástupu do tábora aj prefotený preukaz poistenca Vášho dieťa.

Pri objednávaní denného tábora máte možnosť uzatvoriť pre Vaše dieťa poistenie, ktoré pokrýva trvalé následky úrazu, drobné úrazy a denné odškodné.

Trvalé následky úrazu – pripoistenie slúži na finančné zabezpečenie osoby, ktorá v dôsledku úrazu utrpela trvalé poškodenie zdravia. Poistné plnenie sa vypláca po ustálení trvalých následkov, najskôr však po uplynutí jedného roka odo dňa úrazu. V prípade, že sa následky neustálili do štyroch rokov odo dňa úrazu, je poistiteľ povinný vyplatiť poistné plnenie, ktoré zodpovedá rozsahu trvalých následkov ku koncu tejto lehoty a dojednaniam uvedeným v poistnej zmluve. Pri stratových poraneniach sa nevyžaduje splnenie jednoročnej lehoty.

Drobné úrazy – pripoistenie slúži na jednorazové finančné odškodnenie poisteného za drobné úrazy, za ktoré pri vzniku nároku na poistné plnenia poistiteľ vyplatí paušálne plnenie vo výške 100 EUR. Pripoistenie kryje poistné plnenie v prípade: akejkoľvek zlomeniny kosti (úplná, neúplná); vyrazenia min. 2 trvalých zubov s poškodením koreňa; popáleniny II. alebo III. stupňa s plochou nad 100 cm2.

Denné odškodné – ak vedie úraz poisteného k jeho pracovnej neschopnosti, poisťovňa vyplatí za každý deň PN od 10.dňa sumu denného odškodného dojednanú v poistnej zmluve. Pokiaľ poistený nedoloží doklad o PN a poisteným je študent, dieťa do 18 rokov, žena alebo muž na materskej alebo rodičovskej dovolenke, poistné plnenie bude vyplatené na základe lekárskej správy o skutočnej dobe nevyhnutného liečenia úrazu, počas ktorej by bola uznaná PN pre výplatu nemocenských dávok z nemocenského poistenia podľa zákona o sociálnom poistení (lekárska správa).

Load More

preloader